Theia Abiye Modelleri

Theai siyah dantel islemeli pileli kemerli sifir kola yuksek yaka abiye modeliYine ünlü bir marka yine büyüleyici abiye elbise modelleri, bu makalemizde sizlere Theai markasının eşsiz tasarımlara sahip abiye modellerini tanıtacağız.

Theai markasın yeni sezon abiyelerinde dantel işlemeleri en iyi bir şekilde işlenmiş ağırlıklı olarak yüksek yaka ve askılı tasarımlara sahip bu galerimizde pileli, kalem, mini ve uzun etekli abiye modellerine yer verdik.

Transparan dantel işlemli yaları ve baştan aşağı dante işlemeli motifleri kışkırtıcı bir görnüme sahip buabiye modeleri galerimize bir göz atalım ve abiye modelleri hakkınızdaki düşüncelerinizide yorum olarak belirtirseniz memnun kalırız.

Bu yazı Abiye modelleri, Balo&Parti Kıyafetleri kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>